Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: You are here:
uk: Ви тут:

en: Archived
uk: Архівовано

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено
