Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Banner
be: Банэр

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
