Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Center
da: Centreret

en: Section
da: Sektion

en: Panels
da: Paneler

en: Bottom
da: Bund

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
