Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
