Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Section
et: Sektsioon

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
