Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
