Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
