Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
