Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
