Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
