Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
