Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: Section
ru: Раздел

en: Panels
ru: Панели

en: Bottom
ru: Снизу

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Banner
ru: Баннер

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Top (conditional)
ru: Шапка (условная)

en: Bottom (conditional)
ru: Подвал (условный)
