Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Section
sv: Sektion

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
