Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
