Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Section
vi: Phần

en: Bottom
vi: Cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải
