Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Left
bo: གཡོན
