Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Section
fa: بخش

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
