Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Section
ja: セクション

en: Panels
ja: パネル

en: Bottom
ja: ボトム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Banner
ja: バナー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
