Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) Panel Layouts (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
