Web Experience Toolkit (7.x-1.0-rc19) - en to lt translation catalogue (2014 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: select
lt: pasirinkti

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: new
lt: naujas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Low
lt: Žemas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: key
lt: raktas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Event
lt: Įvykis

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Paths
lt: Keliai

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Good
lt: Gerai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Severity
lt: sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: next
lt: toliau

en: Company
lt: Įmonė

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Directory
lt: Katalogas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Forum
lt: Forumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Allow
lt: Leisti

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: reset
lt: atstatyti

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Exists
lt: Esantys

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cache
lt: Podėlis

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: -Visi-

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: text
lt: tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Original
lt: Orginalas

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: City
lt: Miestas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Pending
lt: Laukiama

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: Posted by
lt: Paskelbė

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Clear
lt: Išvalyti

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: locked
lt: užrakinta

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Middle
lt: Viduryje

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: first
lt: pirmas

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Posts
lt: Įrašai

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: views
lt: rodinys

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Info
lt: Informacija

en: People
lt: Žmonės

en: warning
lt: įspėjimas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Books
lt: Knygos

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: options
lt: Pasirinkimai

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Product
lt: Prekė

en: Flexible
lt: Lankstus

en: My files
lt: Mano failai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Standard
lt: Standartinis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Documents
lt: Dokumentai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: previous
lt: atgal

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: details
lt: smulkiau

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: comment
lt: komentaras

en: Join
lt: Prisijungti

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: unblock
lt: atblokuoti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: date
lt: data

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Svečias

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: (source)
lt: (šaltinis)

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: small
lt: mažas

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Multilingual system
lt: Daugiakalbystės sistema

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Used in
lt: Naudojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Index
lt: Indeksas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: years
lt: metai

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Global
lt: Globalus

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: file system
lt: Failų sistema

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Rate
lt: Tarifas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: File paths
lt: Failo kelias

en: <None>
lt: -Joks-

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Space
lt: Tarpas

en: Service
lt: Paslauga

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: ok
lt: Gerai

en: Package
lt: Pakuotė

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Unconfigured menu block
lt: Nekonfigūruotas meniu blokas

en: @menu_name (level @level1)
lt: @menu_name (lygis @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
lt: @menu_name (lygiai @level1+)

en: 1st level (primary)
lt: 1 lygis (pirminis)

en: 2nd level (secondary)
lt: 2 lygis (antrinės)

en: 3rd level (tertiary)
lt: 3 lygis (tretinės)

en: 4th level
lt: 4 lygis

en: 5th level
lt: 5 lygis

en: 6th level
lt: 6 lygis

en: 7th level
lt: 7 lygis

en: 8th level
lt: 8 lygis

en: 9th level
lt: 9 lygis

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
lt: Rodo regionus ar rėmelius apsuptus dėžute suapvalintais kampais.

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: Featured
lt: Svarbus

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: E-mail notification settings
lt: El. pašto įspėjimo nuostatos

en: Any
lt: Bet kuris

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Advanced help
lt: Išplėstinė pagalba

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Or
lt: Arba

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: Started
lt: Pradėta

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: clone
lt: klonuoti

en: Translate
lt: Versti

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Effect
lt: Efektas

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1+)

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Patterns
lt: Šablonai

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: You've reached the maximal number of items you can select.
lt: Pašalinkite jei norite ieškoti kitų prekių

en: Nothing has been selected.
lt: Nepasirinkote kategorijų

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: vocabulary
lt: žodynas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Acronym
lt: Akronimas

en: original
lt: originalas

en: @menu_name (active menu item)
lt: @menu_name (aktyvaus meniu elementas)

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Dates
lt: Datos

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Registration
lt: Registracija

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas

en: Sharing
lt: Dalintis

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Admin
lt: Adminas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Filter list
lt: Filtruoti sąrašą

en: Boolean
lt: Loginis

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: scheme
lt: schema

en: ends with
lt: baigiasi

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: interval
lt: intervalas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: No strings found to translate.
lt: Nėra eilučių vertimui

en: Page Text
lt: Puslapio tekstas

en: Translation to %language
lt: Vertimas į %language

en: Translate Text
lt: Vertimo tekstas

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Enable sharing translations with server
lt: Įjungti dalinimasi su vertimo serveriu

en: Address of localization server to use
lt: Lokalizacijos serverio adresas

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
lt: Duotas serveris negali naudotis v2.0 nuotoliniu pateikimo API.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
lt: Patvirtinta, kad nurodytas serveris gali naudoti nuotolinį eilučių pateikimą. Palaikomos kalbos: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
lt: Klaidingas lokalizacijos serverio adresas. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą serverio adresą.

en: Localization client
lt: Lokalizacijos klientas

en: Your Localization Server API key
lt: Jūsų API raktas Lokalizacijos serveryje

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lt: Tai unikalus raktas kuris leis jums siųsti vertimus į nutolusį serverį. Gaukite savo API raktą nuėję į !server-link.

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: Translate strings
lt: Versti eilutes

en: Provides on-page localization
lt: Suteikia vertimą puslapyje

en: An HTTP error @status occured.
lt: Įvyko HTTP klaida @status.

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: locale
lt: lokalė

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Compare
lt: Palyginti

en: Select translations for %title
lt: Pasirinkite vertimą - %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
lt: Be to, galite pasirinkti šį vieną jau esamų mazgų, arba pašalinti iš šio vertimo rinkinio. Tik mazgai, kurie turi tinkamą kalbą ir nepriklauso kitiems vertimų rinkiniams bus čia.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
lt: Puslapio kurį bandote pasiekti nėra. <br />
    Jūsų patogumui atlikome paiešką su raktažodžiais %keys.

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šiam regione

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo faile %filename yra klaida: "msgctxt" nesitikėta eilutėje %line.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: @project issue queue
lt: @project klausimų eilė

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Developer modules to keep enabled
lt: Kūrėjo moduliai kuriuos laikyti įjungtus

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Library
lt: Biblioteka

en: Hello <strong>@username</strong>
lt: Tu <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: Administration menu Toolbar style
lt: Administravimo meniu Įrankinės stilius

en: A better Toolbar.
lt: Geresnė įrankinė.

en: Administration views
lt: Administravimo rodiniai

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Structure
lt: Struktūra

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.

en: Import profiles
lt: Importuoti profilius

en: User information
lt: Nario informacija

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lt: Sistematikos termino tėvinis terminas (jei toks egzistuoja).

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar teisingai parašytas ieškomas tekstas arba pabandykite pašalinti filtrus.</li>
    <li>Pašalinkite frazės kabutes taip rasite kiekvieną žodį atskirai: <em>"raudonas televizorius"</em> bus randama mažiau nei <em>raudonas televizorius</em>.</li>
    <li>Galite išskirti arba priskirti raktažodžius pasinaudojus - ir + : <em>didelis raudonas -televizorius</em> nerodys rezultatų su <em>televizorius</em>, o <em>didelis +raudonas televizorius</em> rezultatai būtinai bus su <em>raudonas</em>.</li>
    </ul>

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Is new
lt: Yra naujų

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lt: @count neleidžiama HTML eilutė %file
    @count neleidžiamos HTML eilutės %file
    @count neleidžiamų HTML eilučių %file

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Cache blocks
lt: Blokų talpykla

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: No Main links
lt: Nėra pagrindinių nuorodų

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: No Secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lt: Maksimalus įrašu skaičius rodomas peržiūros puslapiuose, tokiuose kaip pirmas puslapis.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į priežiūros režimą

en: Maintenance mode message
lt: Rodomas pranešimas priežiūros režime

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
lt: Žinutė kuri bus rodoma lankytojams kai svetainė yra techninės priežiūros režime.

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Installing updates
lt: Diegiami atnaujinimai

en: Preparing to update your site
lt: Pasiruošiama atnaujinti svetainę

en: Downloading updates failed:
lt: Atnaujinimų siuntimas nepavyko:

en: Updates downloaded successfully.
lt: Atnaujinimai atsiųsti sėkmingai.

en: Fatal error trying to download.
lt: Mirtina klaida bandant atsiųsti.

en: Downloading %project
lt: Atsiunčiamas %project

en: Failed to download %project from %url
lt: Negalima gauti %project iš %url

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Picture directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę siunčiama kai nariai bando panaikinti savo paskyrą.

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lt: Įveskite dabartinį slaptažodį jei norite keisti %mail ar %pass. !request_new.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: Allowed URI schemes
lt: Leidžiamos URI schemos

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
lt: Galimus URI schemos public:// ir private:// tai yra Drupal failų direktorijos, taip pat gali bus nukreipta į nuotolines svetaines.

en: Embedding %filename
lt: Įterpiama %filename

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Configure menu block.
lt: Konfigūruoti meniu bloką.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
lt: Išoriniai ištekliai gali būt optimizuojami automatiškai. Tai gali sumažinti kreipinių į svetainę kiekį ir dydį.

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi

en: Import files into your media library.
lt: Importuoti failus į media biblioteką

en: Cache pages for anonymous users
lt: Talpinti puslapius į laikinąją atmintį neregistruotiems lankytojams

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
lt: Talpykloje laikomi puslapiai nebus perkurti, kol nepraies šis laikas.

en: Expiration of cached pages
lt: Talpykloje laikomų puslapių galiojimo pasibaigimas.

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
lt: Didžiausias laikas, per kurį išorinė laikinoji talpykla gali naudoti seną puslapio versiją.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: Copy source
lt: Kopijuoti šaltinį

en: Hide on-page translation from you
lt: Paslėpti sąsajos vertimo galimybę

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
lt: Pasirinkite kurias kalbas atsiųsti ir atnaujinti. Jei nepasirinksite nei vienos, visos bus atnaujintos.

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Fetched information about available updates from the server
lt: Paimta informacija apie galimus atnaujinimus iš serverio

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
lt: Sąrašas naujausiai importuotų vertimų ir galimi atnaujinimai įjungtiems projektams.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite spausti Atnaujinti, taip atsiųsite ir importuosite atnaujinimus. Galite redaguoti konfigūracija, kad atnaujinimai vyktų automatiškai <a href="@update-settings">Vertimų atnaujinimo puslapyje</a>

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
lt: Naujas ar atnaujintas vertimas galimas dabar įjungtiems moduliams ar temoms. Norėdami patikrinti atnaujinimus apsilankykite <a href="@check_manually">vertimų atnaujinimo puslapį</a>.

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Missing text format: %format.
lt: Nesantis teksto formatas: %format.

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Administrative overlay
lt: Administratoriaus sluoksnis

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai įjungta, tik nariai su "Naudotis svetaine priežiūros režime" <a href="@permissions-url">teisėmis</a> gali pasiekti svetainę ir vykdyti jos priežiūrą; kiti svetainės lankytojai matys priežiūros režimo žinutę, kuri konfigūruojama žemiau. Registruoti nariai gali prisijungti per <a href="@user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lt: Poaplankis failų atsiuntimo aplanke kur bus saugojami paveikslėliai.

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Nothing
lt: Nieko

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Start upload
lt: Pradėti siutimą

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
lt: Leidžiama įkelti tik šiuos failų tipus: %types-allowed

en: Aggregate and compress CSS files.
lt: CSS failus surinkti į vieną ir suspausti.

en: Aggregate JavaScript files.
lt: JavaScript failus surinkti į vieną.

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

[ctx: Context 'support]
en: Test context
lt: Testuoti kontekstą

[ctx: Context support]
en: Test context
lt: Testuoti kontekstą

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
lt: Jei nepasirinkta jokia kalba blokas bus rodomas neatsižvelgiant į kalbą.

en: Not translatable
lt: Neverčiamas

en: Restricted to certain languages
lt: Apribota tam tikrom kalbom

en: Path translation
lt: Kelio vertimas

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Make this block translatable
lt: Padaryti šį bloką išverčiamą

en: Show this block for these languages
lt: Rodyti šį bloką šioms kalboms

en: Save and translate
lt: Išsaugoti ir versti

en: not translated
lt: neišversta

en: - Select a language -
lt: - Pasirinkite kalbą -

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.

en: Configure URL alias patterns.
lt: Konfigūruoti URL pervadinimų modelius.

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
lt: Redaguoti atnaujinimai paliekami, tik ankščiau importuoti perrašomi, nauji vertimai pridedami

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lt: Visi egzistuojantys vertimai paliekami pridedami tik nauji.

en: @language: <em>No installed translation</em>
lt: @language: <em>Vertimai neįdiegti</em>

en: Uninstalled translation available
lt: Galimas neįdiegtas vertimas

en: No available translations found
lt: Nerasta galimų vertimų

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
lt: %language vertimo eilučių pridėta: !add, atnaujinta: !update, pašalinta: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
lt[0]: @count projektas atnaujintas: @projects.
lt[1]: @count projektai atnaujinti: @projects.
lt[2]: @count[2] projektų atnaujinta: @projects.

en: %name field value of @value must be numeric.
lt: %name laukelio reikšmė @value turi būt skaičius.

en: This file is currently in use and may cause problems if deleted.
lt: Šis failas šiuo metu naudojamas pašalinimas gali sukelti problemų.

en: Are you sure you want to delete the file %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti failą %title?

en: Import files
lt: Importuoti failus

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: All variables
lt: Visi kintameji

en: Prefix text placed to the left of the textfield
lt: Tekstas rodomas laukelio kairėje

en: Postfix text placed to the right of the textfield
lt: Tekstas rodomas teksto laukelio dešinėje.

en: Translate to !language
lt: Išversti į !language

en: Translate !name
lt: Išversti !name

en: multilingual
lt: daugiakalbė

en: Replace file
lt: Pakeisti failą

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
lt: Šis failas pakeis jau esantį. Šis veiksmas nebeatsakomas.

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: Subscribe to !feed-title
lt: Užsiprenumeruoti !feed-title

en: Next difference >
lt: Kitas skirtumas >

en: < Previous difference
lt: < Buvęs skirtumas

en: Revision of @new_date:
lt: Versija @new_date:

en: This table lists all of the places where @filename is used.
lt: Šioje lentelėje vaizduojamos vietos kur naudojamas @filename failas.

en: This file is not currently used.
lt: Šis failas šiuo metu niekur nenaudojamas.

en: @type %name was uploaded.
lt: @type %name nusiųsta.

en: Indicate that the selected files are permanent and should not be deleted
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra nuolatiniai ir jų pašalinti negalima

en: Indicate that the selected files are temporary and should be removed during cron runs
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra laikini ir jei turėtu būt pašalinti per cron darbus

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.
