Web Experience Toolkit (7.x-1.0-rc7) - en to ast translation catalogue (401 entries)

en: list
ast: llista

en: Home
ast: Entamu

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: approve
ast: aprobar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: content
ast: conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: Wrong username or password.
ast: Nome d'usuariu o clave non válidos

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Article
ast: Artículu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: new
ast: nuevu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: updated
ast: anováu

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: default
ast: predefiníu

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Types
ast: Tribes

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: root
ast: raigañu

en: Parent
ast: Padre

en: Parents
ast: pás

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Field
ast: Campu

en: header
ast: cabecera

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Core
ast: Motor

en: Low
ast: Baxu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: History
ast: Historial

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Anchor
ast: Anclax

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: results
ast: Resultaos

en: search
ast: guetar

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: n/a
ast: n/d

en: Upload
ast: Xubir

en: Picture
ast: Imaxe

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: action
ast: Aición

en: Continue
ast: Siguir

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: file
ast: ficheru

en: status
ast: estáu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Create
ast: Crear

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Done
ast: Fechu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Submit @name
ast: Unviar @name

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Search box
ast: Caxa de gueta

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Good
ast: Bonu

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Public registrations
ast: Rexistros públicos

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Host
ast: Sirvidor

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Never
ast: Nunca

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Feed description
ast: Descripción del feed

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Comment
ast: Comentariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Signature
ast: Robla

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Poll duration
ast: Duración del cuestionariu

en: Poll votes
ast: Cotos del cuestionariu

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Term name
ast: Nome del términu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Severity
ast: Severidá

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: N/A
ast: N/D

en: Items
ast: Elementos

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Updated:
ast: Anováu:

en: Nodes
ast: Noyos

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Maximum
ast: Máximu

en: Medium
ast: Mediu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Caching
ast: Caché

en: System
ast: Sistema

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Code
ast: Códigu

en: Owner
ast: Dueñu

en: node
ast: noyu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: !time ago
ast: hai !time

en: Other
ast: Otru

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Basic
ast: Básicu

en: access content
ast: accesu al conteníu

en: Role
ast: Rol

en: Allow
ast: Permitir

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: reset
ast: reafitar

en: String
ast: Cadena

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Default front page
ast: Paxina d'etamu predefinida

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Filters
ast: Filtros

en: Optional
ast: Opcional

en: Order
ast: Orde

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Integer
ast: Enteru

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Preformatted
ast: Preformatíau

en: Profile
ast: Perfil

en: text
ast: testu

en: Close
ast: Zarrar

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Operation
ast: Operación

en: reply
ast: retrucar

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu

en: Port
ast: Puertu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Key
ast: Llave

en: English
ast: Inglés

en: Edit term
ast: Editar términu

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: menu
ast: menú

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: update
ast: anovar

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Titles only
ast: Namás que títulos

en: Full text
ast: Testu completu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Member for
ast: Miembru hai

en: @time ago
ast: hai @time

en: No users available.
ast: Nun hai usuarios disponibles.

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Languages
ast: Llingües

en: Topics
ast: Asuntos

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Select list
ast: Esbilla

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Posts
ast: Artículos

en: None.
ast: Nengún.

en: Revert
ast: Desfacer

en: Empty
ast: Ermu

en: Existing system path
ast: Camín del sistema esistente

en: Path alias
ast: Alias del camín

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que

en: any
ast: cualesquier

en: Choice
ast: Esbilla

en: Log out
ast: Desconeutar

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: People
ast: Xente

en: warning
ast: avisu

en: Site information
ast: Información del situ

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Results
ast: Resultaos

en: open
ast: abiertu

en: Parent term
ast: Términu padre

en: Parent terms
ast: Términos padres

en: Books
ast: Llibros

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño

en: Permissions
ast: Permisos

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.

en: Date created
ast: Data de creación

en: Failed
ast: Falló

en: Standard
ast: Estándar

en: Not published
ast: Ensin espublizar

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú

en: Color scheme
ast: Esquema de colores

en: Unformatted
ast: Ensin formatu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu

en: Processing
ast: Procesando

en: Default time zone
ast: Zona horaria preferida

en: Configuration file
ast: Ficheru de configuración

en: Not enabled
ast: Ensin activar

en: Basic options
ast: Opciones básiques

en: Error importing interface translations
ast: Fallu al importar les tornes d'interfaz

en: PHP memory limit
ast: Llimite de memoria de PHP
