Web Experience Toolkit (7.x-1.0-rc7) - en to ka translation catalogue (126 entries)

en: list
ka: სია

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: enable
ka: გაააქტიურე

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელფოსტით.

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: approve
ka: დასტური

en: E-mail
ka: ელფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Value
ka: ღირებულება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: content
ka: შიგთავსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Last Post
ka: ბოლლო პოსტი

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: Wrong username or password.
ka: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან პაროლი.

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: სრული ტექსტი

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: Content types
ka: შიგთავსის ტიპები

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: გაუგებარი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: file
ka: ფაილი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: Add content
ka: შიგთავსისი დამატება

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: E-mail address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Month
ka: თვე

en: System
ka: სისტემა

en: Day
ka: დღე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Info
ka: ინფო

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Themes
ka: თემები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Default time zone
ka: ნაგულისხმევი დროის სარტყელი

en: Page not found
ka: გვერდის ვერ მოიძებნა

en: Empty cache
ka: ქეშის გასუფთავება

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: Configuration file
ka: კონფიგურაციის ფაილი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება

en: Enable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების ჩართვა

en: Disable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების გამორთვა

en: Disabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების გათიშვა: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
ka: დეველოპერ მოდულები ჩართული არ არის

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ka: დაფიქსირდა არასწორი არჩევანი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრატორს.

en: Basic options
ka: საბაზისო ოფციები

en: Enabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების ჩართვა: !module-list.

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ka: გამგზავნის მისამართი რეგისტრაციისა და ახალი პაროლის მოთხოვნის დროს გაგზავნილ ავტომატურ წერილებსა თუ სხვა შეტყობინებებში. (გამოიყენეთ თქვენი საიტის დომენით დაბოლოებული მისამართები, რათა ეს წერილები სპამად არ მიიჩნიონ.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ka: !name არ შეიძლება შეიცავდეს %max სიმბოლოზე მეტს, ამჟამად კი ის %length სიმბოლოსგან შედგება.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.

en: Hello <strong>@username</strong>
ka: გამარჯობა <strong>@username</strong>

en: System path settings
ka: სისტემური გზის პარამეტრები

en: Error opening socket @socket
ka: შეცდომა ასოკეტის გახსნისას @socket
