Web Experience Toolkit (7.x-4.0-rc3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Welcome
de: Willkommen

en: Importing content.
de: Inhalte werden importiert.

en: Importing content
de: Inhalte werden importiert

en: Let's Get Started!
de: Lassen Sie uns beginnen!

en: Importing demo content
de: Demo-Inhalte werden importiert

en: Import French Language
de: Französische Sprache importieren

en: WXT Settings
de: WXT-Einstellungen
