Web Experience Toolkit (7.x-4.16) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
nl: Welkom

en: Importing content.
nl: Bezig met het importeren van inhoud.

en: Importing content
nl: Bezig met het importeren van inhoud

en: Let's Get Started!
nl: Aan de slag!

en: Importing demo content
nl: Demo-inhoud importeren
