Web Experience Toolkit (7.x-4.28) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
uk: Вітання

en: Importing content.
uk: Імпортування вмісту.

en: Importing content
uk: Імпортування вмісту

en: Let's Get Started!
uk: Почнемо!

en: Importing taxonomy.
uk: Втягування таксономії
