Web Experience - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin
