Web Experience - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Published
kk: Жарияланған

en: System
kk: Системасы

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Demote from front page
kk: Басты бетке шығармау
