Web Experience - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Path
el: Διαδρομή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Theme
el: Θέμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: term
el: όρος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Menus
el: Μενού

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Promote to front page
el: Προβιβασμός σε αρχική σελίδα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Demote from front page
el: Αφαίρεση από αρχική σελίδα

en: Save content
el: Αποθήκευση περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Update node alias
el: Ενημέρωση του ψευδώνυμου κόμβου
