Web Experience - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Menus
mk: Менија
