Web Experience - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: Configure
gl: Configurar

en: term
gl: termo

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: System
gl: Sistema

en: Template
gl: Modelo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Revert
gl: Volver

en: Translations
gl: Traduccións

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menus
gl: Menús

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Promote to front page
gl: Promocionar á páxina principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Change theme
gl: Cambiar o tema

en: - All -
gl: - Todo -

en: Demote from front page
gl: Quitar da páxina principal

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
