Web Experience - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Theme
hu: Smink

en: Configure
hu: Beállít

en: term
hu: kifejezés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: Template
hu: Sablon

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Translations
hu: Fordítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Menus
hu: Menük

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Promote to front page
hu: Címlapon legyen

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: 1 term | @count terms
hu[0]: 1 kifejezés
hu[1]: @count kifejezés

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Change theme
hu: Smink megváltoztatása

en: - All -
hu: – Mind –

en: Demote from front page
hu: Ne legyen címlapon

en: 1 link | @count links
hu[0]: 1 hivatkozás
hu[1]: @count hivatkozás

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: Stick
hu: Kiemelés

en: Save content
hu: Tartalom mentése

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Asc
hu: Növ

en: Unstick
hu: Kiemelés megszüntetése

en: Update node alias
hu: Tartalom álnevek frissítése

en: Change value
hu: Érték megváltoztatása

en: Change author
hu: Szerző módosítása
