Web Experience - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: System
ku: سیسته‌م

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Promote to front page
ku: بینێئره‌ بۆ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Demote from front page
ku: لە پەڕەی سەرەکی لایبەرە

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە
