Web Experience - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: term
sk: termín

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Translations
sk: Preklady

en: Apply
sk: Použiť

en: Menus
sk: Menu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Offset
sk: Ofset

en: Promote to front page
sk: Zobraziť na titulnej stránke

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Admin
sk: Administrátor

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Demote from front page
sk: Stiahnuť z titulnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Update data
sk: Aktualizovať údaje
