Web Experience - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Category
ta: வகை

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: System
ta: அமைப்பு

en: 1 item | @count items
ta[0]: ஒரு உருப்படி
ta[1]: உருப்படி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>

en: 1 user | @count users
ta[0]: ஒரு பயனாளர்
ta[1]: பயனாளர்
