Web Experience - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Menu
br: Lañser

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had
