Web Experience - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: System
mn: Систем

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Revert
mn: Буцаах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
