Web Experience - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Menu
gl: Menú

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Theme registry
gl: Rexistro do tema
