Web Experience - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Flush Cache
hu: Gyorstár ürítése

en: Menu
hu: Menü

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Every
hu: Minden

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Theme registry
hu: Smink gyorsítótár

en: Class registry
hu: Osztálygyorsítótár

en: Flush caches
hu: Gyorsítótárak ürítése

en: !title cache cleared.
hu: !title gyorsítótár törölve lett.

en: CSS and JavaScript
hu: CSS és JavaScript

en: Page and else
hu: Oldal és egyéb

en: Update data
hu: Adatok frissítése
