Web Experience - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Theme registry
it: Registro del tema

en: Flush caches
it: Svuota le cache

en: CSS and JavaScript
it: CSS e JavaScript
