Web Experience - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Menu
oc: Menú

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Theme registry
oc: Registre del tèma

en: Class registry
oc: Registre des classes

en: Flush caches
oc: Purger los caches
