Web Experience - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Menu
sv: Meny

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Every
sv: Varje

en: Theme registry
sv: Temaregister

en: Class registry
sv: Registerklass

en: Flush caches
sv: Rensa cachningar

en: CSS and JavaScript
sv: CSS och JavaScript
