Web Experience - en to km translation catalogue (40 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: term
km: ពាក្យ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Promote to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​​ទំព័រ​មុខ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Demote from front page
km: មិន​ផ្សាយ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​
