Web Experience - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Add new
et: Lisa uus

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: term
et: termin

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Template
et: Mall

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Revert
et: Lähtesta

en: Translations
et: Tõlked

en: Apply
et: Rakenda

en: Menus
et: Menüüd

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: Offset
et: Nihe

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Admin
et: Administraator

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Asc
et: Kasvav

en: Flush caches
et: Tühjenda puhvrid

en: Unstick
et: Muuda mittekleepuvaks

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
