Web Experience - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: System
bs: Sistem

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Revert
bs: Vratiti

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Promote to front page
bs: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Demote from front page
bs: Ukloni sa naslovne stranice
