Web Experience - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Flush Cache
pl: Wyczyść cache

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Theme
pl: Skórka

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: term
pl: termin

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Template
pl: Szablon

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Revert
pl: Przywróć

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Menus
pl: Menu

en: Every
pl: Każdego

en: Permalink
pl: Adres

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Promote to front page
pl: Umieść na stronie głównej

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Change theme
pl: Zmień skórkę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Demote from front page
pl: Usuń ze strony głównej

en: revision user
pl: autor wersji

en: Stick
pl: Przyklejone

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Class registry
pl: Rejestr klas

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Flush caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: !title cache cleared.
pl: Pamięć podręczna !title została wyczyszczona.

en: CSS and JavaScript
pl: CSS i JavaScript

en: Page and else
pl: Strony i pozostałe

en: Update data
pl: Aktualizuj dane

en: Enable?
pl: Włączyć?

en: Update node alias
pl: Aktualizuj URL

en: Set moderation state
pl: Ustaw stan moderacji
