Web Experience - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: term
ca: terme

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: System
ca: Sistema

en: Template
ca: Plantilla

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Translations
ca: Traduccions

en: Apply
ca: Aplica

en: Menus
ca: Menús

en: Every
ca: Cada

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Admin
ca: Administrador

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Change theme
ca: Canvia el tema

en: - All -
ca: - Tot -

en: Demote from front page
ca: Degrada de la portada

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Save content
ca: Desa el contingut

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Class registry
ca: Registre de classes

en: Flush caches
ca: Neteja les memòries cau

en: !title cache cleared.
ca: !title memòria cau netejada.

en: CSS and JavaScript
ca: CSS i JavaScript

en: Page and else
ca: Pàgina i més

en: Update data
ca: Actualitza les dades
