Web Experience - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Parent
sr: Надређен

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по
