Web Experience - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: System
sl: Sistem

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Revert
sl: Povrni

en: Menus
sl: Meniji

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Promote to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Demote from front page
sl: Umakni iz prve strani
