Web Experience - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
