Web Experience - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Theme
ps: ویینه

en: Configure
ps: سازول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: - All -
ps: - ټول -

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول
